fbpx
Get Social With Us

Parwood

Przedstawiamy historię jednego z naszych klientów z branży meblowej, który zdecydowaną większość swoich produktów sprzedawał wcześniej za pośrednictwem popularnego serwisu aukcyjnego. Celem wspólnie podjętych działań było oczywiście zwiększenie sprzedaży i zmniejszenie kosztu prowizji, którą klient płaci za każdy sprzedany produkt.

Logo i identyfikacja – W tym przypadku zaczynaliśmy niemal od podstaw — stworzenie loga i identyfikacji wizualnej, które dają solidne fundamenty do dalszych działań.

Sklep internetowy – Sklep został postawiony z wykorzystaniem platformy WooCommerce — narzędzia z olbrzymimi możliwościami rozbudowy i masą dodatków, które w przyszłość w prosty sposób pozwolą wprowadzić dodatkowe funkcje. Postawiliśmy na prosty design i sprawdzoną funkcjonalność, które w pozytywny sposób wpłyną na korzystanie ze sklepu przez użytkowników.

Kampanie Google Ads – Na koniec oczywiście wisienka na torcie, która będzie motorem napędowym całego przedsięwzięcia, czyli kampanie Google Ads. Więcej…

Category

Logo Design, Visual Identity, Web Design