fbpx
Get Social With Us

Kampanie

Google Ads

Reklama w Google Ads otwiera dla Ciebie nowe i skuteczne sposoby dotarcia do klienta. Ten rodzaj reklamy to nie tylko wyświetlanie Twojej strony na górze wyników wyszukiwania, ale i reklamy banerowe, reklamy YouTube, czy choćby reklamy produktowe dla sklepów internetowych. Z przyjemnością opowiem Ci o gigantycznych możliwościach, jakie daje reklama w Google oraz dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie, aby pozyskać nowych klientów.

Tam gdzie Twoi klienci!

Reklama w wynikach wyszukiwania.

Tworzymy reklamę na precyzyjnie dobrane słowa kluczowe, dzięki czemu szybko znajdziesz się na szczycie wyników wyszukiwań w Google.

Reklama banerowa lub wideo.

Wyświetlimy Twoją reklamę na ulubionych stronach tematycznych lub przed filmami YouTube, które ogląda Twój potencjalny klient!

A może produktowa?

Dotrzemy z Twoimi produktami nie tylko do wyników wyszukiwania, ale i do osób, które odwiedziły Twoją stronę z konkretnym produktem i są nim zainteresowane!

Potwierdzona efektywność!

Dzięki podłączeniu narzędzi analitycznych do Twojej strony wiemy dokładnie ile środków z  budżetu, zostało wydanych na zakup jednego produktu z reklamy, wykonanie telefonu przez potencjalnego klienta lub wypełnienie formularza kontaktowego.

Raport, który Ci prześlemy, to nie tylko informacja o ilości wyświetleń i kliknięć, ale będzie zawierał kompletne informacje, np. ile połączeń zostało wykonanych do Twojej firmy dzięki reklamie lub jaki był przychód ze sprzedaży produktów z reklam.
Zobacz jak zarobiliśmy pierwszy 1 000 000 dla naszego klienta!
Ponad 20-krotny zwrot inwestycji dla sklepu z produktami premium!

Dokładność i jakość

W pierwszej kolejności analizujemy Twoją stronę i możliwości reklam dla Twojej firmy. Skupiamy się na jakości i efektywności naszych działań.

Stawiamy na świetną obsługę i partnerską relację!

Dlaczego? To proste!

Im lepsza efektywność reklam, tym większe możliwości rozwoju Twojego biznesu. Jeśli będziesz widział, że reklamy, które robimy dla Ciebie, przynoszą Ci zysk, to chętniej będziesz w nie inwestował, a co za tym idzie, będziemy mieli więcej pracy przy ich rozwoju i obie strony będą zadowolone.

Ile to kosztuje?

Twój koszt składa się z dwóch części: 
  • Budżet reklamowy – czyli to, co pobiera Google za możliwość reklamowania się.
  • Koszt obsługi – czyli to, co płacisz za naszą pracą związaną z tworzeniem reklam, ich bieżącą optymalizacją i raportowaniem.  Koszt obsługi zaczyna się już od 500 zł netto dla budżetu 1500 zł.

Chcesz się rozwijać z nami ?

Napisz do nas i uzyskaj szybką wycenę i propozycję działań!

Z chęcią zapoznamy się z Twoją Firmą, porozmawiamy o współpracy i zaproponujemy skuteczne rozwiązania!
Kampanie nastawione na efeket!

∙ Doświadczony specjalista Google Ads.
∙ Świetny kontakt i jasne zasady współpracy.
∙ Comiesięczny raport.
∙ Dla małych i bardzo dużych firm.

Jesteśmy oficjalnym partnerem Google
tel. +48 500 173 235
mail: ads@quitestudio.pl

REKLAMA GOOGLE ADS