fbpx
Get Social With Us

Kampanie

Facebook Ads ​

Dzięki naszemu doświadczeniu, umiejętnościom i dostępnym technologiom,  docieramy do precyzyjnie określonych grup docelowych. Optymalizacja kampanii i ciekawe kreacje pozwalają nam skutecznie zwiększyć sprzedaż Twoich produktów lub usług

Co dla Ciebie zrobimy?

Tam gdzie Twoi klienci

Twoje reklamy mogą pojawiać się zarówno na serwisie Facebook, jak i Instagram oraz w sieci aplikacji i witryn internetowych należących do wydawców, którzy współpracują z Facebookiem.

Precyzyjnie dobrane

Na podstawie analizy Twojej firmy dobieramy precyzyjnie określoną grupą docelową, której będą się wyświetlały reklamy. Wiek, płeć, zainteresowania, status związku — to tylko kilka z wielu możliwości określania grupy odbiorców.

Unikalna kreacja

Dla Ciebie stworzymy unikalną kreację, która przyciągnie uwagę Twoich potencjalnych klientów. W zależności od potrzeb dopasowujemy format grafik tak, aby najkorzystniej zaprezentować Twoją firmę.

Ile to kosztuje?

Koszt całkowity to koszt obsługi + budżet reklamowy, który przeznaczysz na wyświetlanie reklam na serwisach Facebook i Instagram. Każdą wycenę przygotowujemy indywidualnie tak, by dopasować budżet do Twoich potrzeb.

Najpopularniejsze rozwiązania

Facebook/Instagram​

Ciekawe kreacje, różnorodne przyciski wzywające do podjęcia działania, testowanie skuteczności różnych grup odbiorców i kreacji, to zaledwie kilka z wielu możliwości, jakie niosą ze sobą reklamy na platformach Facebook i Instagram.

Reklamy w relacjach

Ciekawe kreacje graficzne, dotrą do Twoich potencjalnych klientów przeglądających strony internetowe, oglądających filmy w YouTube, czy sprawdzających konta Gmail lub korzystają ze stron, czy aplikacji mobilnych.

Reklamy produktowe

Reklamuj produkty dostępne w Twojej ofercie i docieraj z nimi do osób, które wyrażają zainteresowanie nimi. Prezentuj kolekcje, pokazuj produkty na promocji.

Remarketing

Remarketing pozwala dotrzeć do osób, które weszły w interakcje z reklamami lub wykonały konkretne działania na Twojej witrynie. Dzięki dynamicznie dopasowanym zawartością docieramy do odbiorców z reklamami, które z największym pradopodbieństwem skłonią ich do podjęcia działania.

Napisz do nas !

Kampanie nastawione na efekt!
∙ Doświadczony specjalista Facebook Ads.
∙ Jasne zasady współpracy.
∙ Comiesięczny raport.
∙ Indywidualne podejście do klienta.
Wycena w 24 godziny 
tel. +48 500 173 235
mail: ads@quitestudio.pl

REKLAMA FACEBOOK ADS

GDYNIA • WROCŁAW •  WARSZAWA