fbpx
Get Social With Us

Pierwszy Milion

Czyli jak to zrobiliśmy dla naszego klienta.​

Przedstawiamy historię jednego z naszych klientów z branży meblowej, który zdecydowaną większość swoich produktów sprzedawał wcześniej za pośrednictwem popularnego serwisu aukcyjego. Celem wspólnie podjętych działań było oczywiście zwiększenie sprzedaży i zmniejszenie kosztu prowizji, którą klient płaci za każdy sprzedany produkt.

Na dobry początek

1.

Logo i identyfikacja wizualna

W tym przypadku zaczynaliśmy niemal od podstaw — stworzenie loga i identyfikacji wizualnej, które dają solidne fundamenty do dalszych działań.

2.

sklep internetowy

Sklep został postawiony z wykorzystaniem platformy WooCommerce — narzędzia z olbrzymimi możliwościami rozbudowy i masą dodatków, które w przyszłość w prosty sposób pozwolą wprowadzić dodatkowe funkcje.

Postawiliśmy na prosty design i sprawdzoną funkcjonalność, które w pozytywny sposób wpłyną na korzystanie ze sklepu przez użytkowników.

3.

Kampanie GOOGLE ADS

Na koniec oczywiście wisienka na torcie, która będzie motorem napędowym całego przedsięwzięcia, czyli kampanie Google Ads.

Uzyskane efekty

Zaczęliśmy z małym budżetem reklamowym, który dzięki umiejętnej konfiguracji i dobrej bazie w postaci strony, pozwolił nam już w pierwszych tygodniach przynieść pożądane rezultaty.

Wydane 541 zł - przychód 9440 ZŁ

Wystartowaliśmy 12 stycznia 2021 roku z małym budżetem nieałe 600 PLN. Do końca miesiąca reklamy wygenerowały sprzedaż 31 produktów na kwotę 9440 PLN!

Przychód 143 000 zł - wydane 6 590 zł

Tu już powoli nabieramy rozpędu. W ciągu miesiąca sprzedanych zostało 435 produktów. Reklamy sprzedały na łączną kwotę 143 000 PLN, wykorzystując budżet w wysokości 65930 PLN.

Pierwszy 1 000 000 PLN !

Teraz gdy to czytasz, już dawno przekroczyliśmy barierę pierwszego miliona. Powyższym przykładem pragniemy Ci jedynie pokazać skuteczność naszych rozwiązań i jak można przekuć Twój pomysł na biznes w firmę, która przyniesie Ci realne zyski. Milion PLN w świecie E-commerce nie jest kosmiczną liczbą, ale dla każdej firmy startującej od zera jak i dla nas jako firmy, która pomogła osiągnąć ten sukces to bardzo ważny moment.

Chcesz się rozwijać z nami ?

Napisz do nas!

Z chęcią zapoznamy się z Twoją Firmą, porozmawiamy o współpracy i zaproponujemy skuteczne rozwiązania!
Kampanie nastawione na efeket!
∙ Doświadczony specjalista Google Ads.
∙ Jasne zasady współpracy.
∙ Comiesięczny raport.
∙ Indywidualne podejście do klienta.
Jesteśmy oficjalnym partnerem Google
tel. +48 500 173 235
mail: ads@quitestudio.pl

REKLAMA GOOGLE ADS