fbpx
Get Social With Us

Teiko Labs

Misją Teiko Labs jest oferta ukierunkowana na klienta, umiejętnie dopasowana oraz odpowiadająca jego konkretnym potrzebom. Teiko Labs przede wszystkim utożsamia się z klientem, edukuje i propaguje ideę, że suplementy diety nie zastąpią zbilansowanej i zróżnicowanej diety. Produkty producenta są tworzone z myślą, aby wspomóc naturalne siły witalne oraz maksymalnie zwiększyć odporność zdrowego organizmu.

Naszym zadaniem było Stworzenie logo marki, opakowań, oraz strony www z wizualną szatą graficzną uwzględniającą podział na dwie kategorie suplementacji – Zdrowie i Uroda.

W produktach Teiko Labs Stosowane są tylko witaminy, biopierwiastki, związki biologicznie aktywne i mikroelementy, zaakceptowane przez European Food Safety Authority działającej przy Komisji Europejskiej oraz posiadające potwierdzone oświadczenia żywieniowe i zdrowotne poparte badaniami naukowymi. Podążając za kierunkiem clean label produkty Teiko Labs są wolne od sztucznych wypełniaczy i barwników. W myśl odpowiedzialnej suplementacji, zamiast oferty setek substancji producent tworzy kompleksowe formuły i preparaty, które dedykuje konkretnym obszarom Naszego organizmu.

Category

Art Direction, Branding, Logo Design, Packaging, Visual Identity, Web Design