fbpx
Get Social With Us

20-krotny zwrot

Czyli jak to zrobiliśmy dla sklepu premium.

Rynek produktów premium to zazwyczaj twardy orzech do zgryzienia. Wysokie ceny produktów wiążą się niejednokrotnie również z wysokimi budżetami konkurencji o ugruntowanej pozycji na rynku. W przypadku tego klienta musieliśmy konkurować z największymi sklepami z obuwiem i odzieżą premium, ale jak zwykle sprawnie udało nam się sprostać wymaganiom osiągająć 20 krotny zwrot zainwestowanych środków w reklamę.

Uzyskane efekty

Na koncie klienta były wcześniej prowadzone działania reklamowe, lecz wymagały on wprowadzenia gruntownych zmian oraz poprawnej konfiguracji pomiaru konwersji.

Wydane 2 760 zł - przychód 8 650 ZŁ

Zaczęliśmy od wprowadzenia kilku różnych typów kampanii odpowiedno podzielonych w celu wyłonienia potencjalnie dobrze rokującyh rozwiązań.

Przychód 58 900 zł - wydane 2 850 zł

Po obraniu odpowiednej strategii i analizie wcześniejszych danych zaczeliśmy skalować wyniki dobrze rokujących kapanii w celu zwiększenia generowanych przychodów przez reklamy.

Ponad 20-krotny zwrot inwestycji w reklamę!

Już po kilku pierwszych miesiącach wspólnych działań udało nam się osiągnąć ponad 20-krotny zwrot środków zawinwestowanych w reklamę i przychód na poziomie blisko 100 000 zł misięcznie.

Chcesz się rozwijać z nami ?

Napisz do nas!

Z chęcią zapoznamy się z Twoją Firmą, porozmawiamy o współpracy i zaproponujemy skuteczne rozwiązania!
Kampanie nastawione na efeket!
∙ Doświadczony specjalista Google Ads.
∙ Jasne zasady współpracy i świetny kontakt.
∙ Comiesięczny raport.
∙ Indywidualne podejście do klienta.
Jesteśmy oficjalnym partnerem Google
tel. +48 500 173 235
mail: ads@quitestudio.pl

REKLAMA GOOGLE ADS